26. 10. 2023

Kniha STRATEGIE JAKO STAV MYSLI - Jindřich Minx a Peter Debnár

V rámci závěrečné etapy PRO VÝROBA Tour 2023 ve firmě GRUND Mladé Buky proběhl křest knihy, kterou jsme napsali společně s Peterem Debnárem.

Jde o "kuchařku" s názvem STRATEGIE JAKO STAV MYSLI. Jsme generačně rozdílná dvojice autorů. Oba jsme dospěli různými cestami k velmi podobnému poznání, co je pro lidi, zodpovědné za osud firem, důležité, co funguje i čeho by se měli vyvarovat, co jim nakonec zláme vaz.
Rozhodli jsme se, že se pokusíme své zkušenosti dát v koncentrované základní podobě k dispozici čtenářům této knihy a následně budeme i v jiných platformách některé užitečné metody a techniky rozvíjet do větší hloubky. Kniha se nedá koupit, může být jen darována. Budeme rádi, když čtenáři darují knihu kolegům a pokusí se následně společně zamyslet a porovnat své odpovědi. Budeme rádi, když knihu darují své dceři, synovi, nebo dalším nástupníkům a ujasní si nejzákladnější principy a myšlenky pro cestu do vysněné budoucnosti. Kniha obsahuje 5 x 10 otázek a neměla by být předána, dokud si čtenář tyto otázky nezodpoví. Je to uděláno tak, že si odpovědi samozřejmě může nechat jen pro sebe, nebo je i sdílet. Základní myšlenkou knihy je, že strategie není jen plán a dokument, je to především stav mysli!

Je úplně jedno, jestli jste živnostník, manažer nebo majitel velké či malé firmy. Pokud chcete žít svůj sen a zajistit mu i budoucnost, musíte se dostat do stavu mysli, který vám to umožní. Musíte si vlastně všichni položit úplně stejné otázky a propracovat se ke kvalitním odpovědím. Pokud tato kniha jen trochu pomůže dostat čtenáře do potřebného stavu mysli, bude naplněn její smysl.

A kde knihu získáte? Vážným zájemcům ji rádi darujeme.

Jindřich Minx, jednatel 


Odkaz na příspěvek na síti LinkedIn - https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7122261876335423489

Další články

24. 6. 2024

PRIM Elton hodinářská - 2. etapa PVT 2024

Jedním slovem hlubokým zážitkem byla 2.etapa PRO VÝROBA Tour ve firmě PRIM Elton hodinářská v Novém Městě nad Metují a byla po všech stránkách „PRÍMOVÁ“.

Díky patří všem skvělým hostitelům v čele s generální ředitelkou Renatou Červenák Nývltovou a dobrou duší celé akce markeťačkou Ladou Adámkovou.

24. 5. 2024

1.etapa PRO VÝROBA Tour 2024 ve firmě Austin Detonator Vsetín

Díky skvělým profesionálům kolem ředitele Jirky Václavíka byla 1.etapa PRO VÝROBA Tour 2024 ve firmě Austin Detonator Vsetín velký zážitkem.

Účastnici vysoce hodnotili inspirace „O udržitelnosti“, které si odnášeli do firem s různým zaměřením a potvrzovali jejich užitečnost.
To je smysl PRO VÝROBA Tour. Další etapa proběhne 20- a 21.6.2024 ve firmě PRIM Elton hodinářská a bude „PRÍMOVÁ“.
 

8. 4. 2024

PRO VÝROBA Tour 2024

Připravili jsme nový ročník PRO VÝROBA Tour 2024, cesty za inspirací a zkušenostmi špičkových výrobních firem prověřených praxí.

Přidejte se do pelotonu a nenechte si ujít úžasné příběhy firem.

Podívejte se na krátkou video ukázku ZDE.

Hledáte nějaké řešení? Podívejte se jak pracujeme.

i2m
i2M, s. r. o.
Náves Svobody 29
779 00 Olomouc

IČ: 61504807
DIČ: CZ61504807

Obchodní rejstřík: Krajský soud v Ostravě, oddíl C, vložka 54911

Vyplněné osobní údaje budou zpracovány firmou i2M, s. r. o. za účelem zodpovězení Vašeho dotazu a budou uchovány pouze po dobu nezbytnou pro komunikaci. Prohlášení o osobních údajích

Omlouváme se, ale nepodařilo se nám odeslat Vaši zprávu.
Vždy nás ale můžete kontaktovat na emailu info@i2m.cz.