26. 10. 2023

Kniha STRATEGIE JAKO STAV MYSLI - Jindřich Minx a Peter Debnár

V rámci závěrečné etapy PRO VÝROBA Tour 2023 ve firmě GRUND Mladé Buky proběhl křest knihy, kterou jsme napsali společně s Peterem Debnárem.

Jde o "kuchařku" s názvem STRATEGIE JAKO STAV MYSLI. Jsme generačně rozdílná dvojice autorů. Oba jsme dospěli různými cestami k velmi podobnému poznání, co je pro lidi, zodpovědné za osud firem, důležité, co funguje i čeho by se měli vyvarovat, co jim nakonec zláme vaz.
Rozhodli jsme se, že se pokusíme své zkušenosti dát v koncentrované základní podobě k dispozici čtenářům této knihy a následně budeme i v jiných platformách některé užitečné metody a techniky rozvíjet do větší hloubky. Kniha se nedá koupit, může být jen darována. Budeme rádi, když čtenáři darují knihu kolegům a pokusí se následně společně zamyslet a porovnat své odpovědi. Budeme rádi, když knihu darují své dceři, synovi, nebo dalším nástupníkům a ujasní si nejzákladnější principy a myšlenky pro cestu do vysněné budoucnosti. Kniha obsahuje 5 x 10 otázek a neměla by být předána, dokud si čtenář tyto otázky nezodpoví. Je to uděláno tak, že si odpovědi samozřejmě může nechat jen pro sebe, nebo je i sdílet. Základní myšlenkou knihy je, že strategie není jen plán a dokument, je to především stav mysli!

Je úplně jedno, jestli jste živnostník, manažer nebo majitel velké či malé firmy. Pokud chcete žít svůj sen a zajistit mu i budoucnost, musíte se dostat do stavu mysli, který vám to umožní. Musíte si vlastně všichni položit úplně stejné otázky a propracovat se ke kvalitním odpovědím. Pokud tato kniha jen trochu pomůže dostat čtenáře do potřebného stavu mysli, bude naplněn její smysl.

A kde knihu získáte? Vážným zájemcům ji rádi darujeme.

Jindřich Minx, jednatel 


Odkaz na příspěvek na síti LinkedIn - https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7122261876335423489

Další články

8. 4. 2024

PRO VÝROBA Tour 2024

Připravili jsme nový ročník PRO VÝROBA Tour 2024, cesty za inspirací a zkušenostmi špičkových výrobních firem prověřených praxí.

Přidejte se do pelotonu a nenechte si ujít úžasné příběhy firem.

Podívejte se na krátkou video ukázku ZDE.

3. 10. 2023

5. etapa PRO VÝROBA Tour 2023 - BD SENSORS, Buchlovice

Naprosto skvělá a velmi inspirativní 5.etapa PRO VÝROBA Tour 2023 proběhla 21. a 22. 9. 2023 v BD SENSORS Buchlovice.

O čem firmy přemýšlí, mluví a uvažují, tak v BD SENSORS s neuvěřitelnou efektivitou již léta dělají. To byl nejčastější dojem účastníků. Těží přitom z vizionářtví a vůle Karla Janečka i z dlouhodobě cílevědomě rozvíjené firemní kultury a sdílených hodnot.

Velký dík patří hlavním průvodcům Peteru Debnárovi a Petře Jáni i skvělému týmu jejich kolegů, kteří se po celou dobu účastníkům věnovali!
 

21. 7. 2023

3. podcast na téma "Kuchařka strategického řízení a rozvoje organizace"

Jindřich Minx a Peter Debnár dokončují knihu "Kuchařka strategického řízení a rozvoje organizace". Ne vše se do knihy vejde a proto se podívejte na v pořadí třetí podcast, který natočili se skvělým moderátorem Ales Vlk.

Uslyšíte praktické názory dvou zkušených poradcům a koučů na témata:

- jak se správně bát
- o nezbytnosti získat lidi pro realizaci strategie
- jak porozumět zákazníkům
- o pasti definice cílů a nutnosti rozlišit, co je podstatné
- o nezbytnosti správné a soustavné komunikace strategie
- o stanovení Priorit rozvoje a realizaci klíčových projektů

Hledáte nějaké řešení? Podívejte se jak pracujeme.

i2m
i2M, s. r. o.
Náves Svobody 29
779 00 Olomouc

IČ: 61504807
DIČ: CZ61504807

Obchodní rejstřík: Krajský soud v Ostravě, oddíl C, vložka 54911

Vyplněné osobní údaje budou zpracovány firmou i2M, s. r. o. za účelem zodpovězení Vašeho dotazu a budou uchovány pouze po dobu nezbytnou pro komunikaci. Prohlášení o osobních údajích

Omlouváme se, ale nepodařilo se nám odeslat Vaši zprávu.
Vždy nás ale můžete kontaktovat na emailu info@i2m.cz.