8. 4. 2024

PRO VÝROBA Tour 2024

Připravili jsme nový ročník PRO VÝROBA Tour 2024, cesty za inspirací a zkušenostmi špičkových výrobních firem prověřených praxí.

Přidejte se do pelotonu a nenechte si ujít úžasné příběhy firem.

Podívejte se na krátkou video ukázku ZDE.
Na co se můžete těšit:
 
23. a 24. května 2024 - Austin Detonator s.r.o., Vsetín –Etapa 1„O UDRŽITELNOSTI“- jak přístup ke green dealu, konceptu ESG a legislativě REACH vedl nakonec i k podpoře konkurenceschopnosti a udržitelnosti podnikání ve velmi tradičním odvětví.
 
20. a 21. května 2024 – PRIM / ELTON hodinářská, a.s., Nové Městě nad Metují -  Etapa 2 „PRÍMOVÁ“ – příběh české značky PRIM je fascinující svojí dramatičností. Úspěch je postaven na originálním konceptu, schopnosti vyvinout a vyrábět vše pod jednou střechou a kultuře postavené na hrdosti.
 
19. a 20. září 2024 - KAMAX s.r.o, Turnov – Etapa 3 „STRATEGICKÁ“– hledání nových příležitostí ve výrobě přimělo management řešit dlouhodobou lokání strategii závodu. Velkou inspirací je i realizace strategie postavená na důsledném projektovém vedení, týmové spolupráci a hodnotovém systému
 
24. a 25. října 2024 - IMI Precission Engineering, Brno – Etapa 4 „TRANFEROVÁ“– jak postavit strategii pobočky na přesunech výroby ze západní Evropy, být „Best Cost Coutry“ s využitím vývoje, stabilizace trasferovaných procesů a jejich následné optimalizace.
 
14. a 15. listopad 2024 - i2M & Edunett, Jihlava – Etapa 5 „INSPIRATIVNÍ“ – jak hledat inspirace pohledem na aktuální stav vývoje produkčních systémů mimo Evropu v Japonsku a Asii. Podívat se na DNA těchto produkčních systémů, úroveň digitalizace, pochopit principy jakým směrem se v posledních letech posunuly.

V následujících týdnech Vám následující etapy detailně přiblížíme.

Těšíme se na Vás!

Video - upoutávka a info o jednotlivých etapách PRO VÝROBA Tour 2024.

Další články

26. 10. 2023

Kniha STRATEGIE JAKO STAV MYSLI - Jindřich Minx a Peter Debnár

V rámci závěrečné etapy PRO VÝROBA Tour 2023 ve firmě GRUND Mladé Buky proběhl křest knihy, kterou jsme napsali společně s Peterem Debnárem.

Jde o "kuchařku" s názvem STRATEGIE JAKO STAV MYSLI. Jsme generačně rozdílná dvojice autorů. Oba jsme dospěli různými cestami k velmi podobnému poznání, co je pro lidi, zodpovědné za osud firem, důležité, co funguje i čeho by se měli vyvarovat, co jim nakonec zláme vaz.

3. 10. 2023

5. etapa PRO VÝROBA Tour 2023 - BD SENSORS, Buchlovice

Naprosto skvělá a velmi inspirativní 5.etapa PRO VÝROBA Tour 2023 proběhla 21. a 22. 9. 2023 v BD SENSORS Buchlovice.

O čem firmy přemýšlí, mluví a uvažují, tak v BD SENSORS s neuvěřitelnou efektivitou již léta dělají. To byl nejčastější dojem účastníků. Těží přitom z vizionářtví a vůle Karla Janečka i z dlouhodobě cílevědomě rozvíjené firemní kultury a sdílených hodnot.

Velký dík patří hlavním průvodcům Peteru Debnárovi a Petře Jáni i skvělému týmu jejich kolegů, kteří se po celou dobu účastníkům věnovali!
 

21. 7. 2023

3. podcast na téma "Kuchařka strategického řízení a rozvoje organizace"

Jindřich Minx a Peter Debnár dokončují knihu "Kuchařka strategického řízení a rozvoje organizace". Ne vše se do knihy vejde a proto se podívejte na v pořadí třetí podcast, který natočili se skvělým moderátorem Ales Vlk.

Uslyšíte praktické názory dvou zkušených poradcům a koučů na témata:

- jak se správně bát
- o nezbytnosti získat lidi pro realizaci strategie
- jak porozumět zákazníkům
- o pasti definice cílů a nutnosti rozlišit, co je podstatné
- o nezbytnosti správné a soustavné komunikace strategie
- o stanovení Priorit rozvoje a realizaci klíčových projektů

Hledáte nějaké řešení? Podívejte se jak pracujeme.

i2m
i2M, s. r. o.
Náves Svobody 29
779 00 Olomouc

IČ: 61504807
DIČ: CZ61504807

Obchodní rejstřík: Krajský soud v Ostravě, oddíl C, vložka 54911

Vyplněné osobní údaje budou zpracovány firmou i2M, s. r. o. za účelem zodpovězení Vašeho dotazu a budou uchovány pouze po dobu nezbytnou pro komunikaci. Prohlášení o osobních údajích

Omlouváme se, ale nepodařilo se nám odeslat Vaši zprávu.
Vždy nás ale můžete kontaktovat na emailu info@i2m.cz.