8. 4. 2024

PRO VÝROBA Tour 2024

Připravili jsme nový ročník PRO VÝROBA Tour 2024, cesty za inspirací a zkušenostmi špičkových výrobních firem prověřených praxí.

Přidejte se do pelotonu a nenechte si ujít úžasné příběhy firem.

Podívejte se na krátkou video ukázku ZDE.
Na co se můžete těšit:
 
23. a 24. května 2024 - Austin Detonator s.r.o., Vsetín –Etapa 1„O UDRŽITELNOSTI“- jak přístup ke green dealu, konceptu ESG a legislativě REACH vedl nakonec i k podpoře konkurenceschopnosti a udržitelnosti podnikání ve velmi tradičním odvětví.
 
20. a 21. května 2024 – PRIM / ELTON hodinářská, a.s., Nové Městě nad Metují -  Etapa 2 „PRÍMOVÁ“ – příběh české značky PRIM je fascinující svojí dramatičností. Úspěch je postaven na originálním konceptu, schopnosti vyvinout a vyrábět vše pod jednou střechou a kultuře postavené na hrdosti.
 
19. a 20. září 2024 - KAMAX s.r.o, Turnov – Etapa 3 „STRATEGICKÁ“– hledání nových příležitostí ve výrobě přimělo management řešit dlouhodobou lokání strategii závodu. Velkou inspirací je i realizace strategie postavená na důsledném projektovém vedení, týmové spolupráci a hodnotovém systému
 
24. a 25. října 2024 - IMI Precission Engineering, Brno – Etapa 4 „TRANFEROVÁ“– jak postavit strategii pobočky na přesunech výroby ze západní Evropy, být „Best Cost Coutry“ s využitím vývoje, stabilizace trasferovaných procesů a jejich následné optimalizace.
 
14. a 15. listopad 2024 - i2M & Edunett, Jihlava – Etapa 5 „INSPIRATIVNÍ“ – jak hledat inspirace pohledem na aktuální stav vývoje produkčních systémů mimo Evropu v Japonsku a Asii. Podívat se na DNA těchto produkčních systémů, úroveň digitalizace, pochopit principy jakým směrem se v posledních letech posunuly.

V následujících týdnech Vám následující etapy detailně přiblížíme.

Těšíme se na Vás!

Video - upoutávka a info o jednotlivých etapách PRO VÝROBA Tour 2024.

Další články

24. 6. 2024

PRIM Elton hodinářská - 2. etapa PVT 2024

Jedním slovem hlubokým zážitkem byla 2.etapa PRO VÝROBA Tour ve firmě PRIM Elton hodinářská v Novém Městě nad Metují a byla po všech stránkách „PRÍMOVÁ“.

Díky patří všem skvělým hostitelům v čele s generální ředitelkou Renatou Červenák Nývltovou a dobrou duší celé akce markeťačkou Ladou Adámkovou.

24. 5. 2024

1.etapa PRO VÝROBA Tour 2024 ve firmě Austin Detonator Vsetín

Díky skvělým profesionálům kolem ředitele Jirky Václavíka byla 1.etapa PRO VÝROBA Tour 2024 ve firmě Austin Detonator Vsetín velký zážitkem.

Účastnici vysoce hodnotili inspirace „O udržitelnosti“, které si odnášeli do firem s různým zaměřením a potvrzovali jejich užitečnost.
To je smysl PRO VÝROBA Tour. Další etapa proběhne 20- a 21.6.2024 ve firmě PRIM Elton hodinářská a bude „PRÍMOVÁ“.
 

26. 10. 2023

Kniha STRATEGIE JAKO STAV MYSLI - Jindřich Minx a Peter Debnár

V rámci závěrečné etapy PRO VÝROBA Tour 2023 ve firmě GRUND Mladé Buky proběhl křest knihy, kterou jsme napsali společně s Peterem Debnárem.

Jde o "kuchařku" s názvem STRATEGIE JAKO STAV MYSLI. Jsme generačně rozdílná dvojice autorů. Oba jsme dospěli různými cestami k velmi podobnému poznání, co je pro lidi, zodpovědné za osud firem, důležité, co funguje i čeho by se měli vyvarovat, co jim nakonec zláme vaz.

Hledáte nějaké řešení? Podívejte se jak pracujeme.

i2m
i2M, s. r. o.
Náves Svobody 29
779 00 Olomouc

IČ: 61504807
DIČ: CZ61504807

Obchodní rejstřík: Krajský soud v Ostravě, oddíl C, vložka 54911

Vyplněné osobní údaje budou zpracovány firmou i2M, s. r. o. za účelem zodpovězení Vašeho dotazu a budou uchovány pouze po dobu nezbytnou pro komunikaci. Prohlášení o osobních údajích

Omlouváme se, ale nepodařilo se nám odeslat Vaši zprávu.
Vždy nás ale můžete kontaktovat na emailu info@i2m.cz.