PRO VÝROBA Tour 2013

PRO VÝROBA Tour je unikátní koncept předávání zkušeností mezi výrobními podniky v České republice. Jde o zcela mimořádnou akci, která navazuje na úspěšný projekt LEAN SIX SIGMA TOUR, který jsme pořádali v minulosti.

Tentokrát chceme účastníkům představit koncept ověřeného know-how z oblasti řízení a organizace výroby, konfrontovaného s praktickou zkušeností přímo v prostředí řady špičkových firem.

Průběh etap:
Po úvodní prezentaci know-how k řešenému tématu dané etapy, budou pokračovat vystoupením manažerů a specialistů partnerské firmy s konkrétními ukázkami aplikací metod přímo v provozech firmy. Druhý den bude po krátkém shrnutí proběhne řešením vlastních témat a projektů, které si přinesou sami účastníci a to za podpory lídrů programu, manažerů navštívených firem a zkušených lektorů/poradců .
Ten, kdo bude chtít, dostane vždy možnost výstupy prezentovat a ucházet se o další kompetentní názory a zkušenosti všech přítomných.

Každý rok vybíráme 5 zastávek ve společnostech, které jsou něčím výjimečné a o své zkušenosti se nebojí podělit.

Pojďte s námi nahlédnou pod pokličku firem jako je Hella Autotechnik, Třinecké železárny, Bötcher, Secop a Dieffenbacher.

 

Zobrazit více
Účastnický poplatek

Za jednu vybranou etapu
15 800 Kč

Celá PRO VÝROBA Tour
51 900 Kč

Výrazné slevy

V případě přihlášky na více etap, nebo více účastníků z jedné organizace poskytujeme výrazné slevy.

Pro bližší informace se obraťte na garanta programu.

Garant programu

Antonín Krejčí

tel.:+420731475399
email.:krejci@i2m.cz

Lídři programu

Průvodci PRO VÝROBA Tour

Marek Ryšavý

Jednatel a generální ředitel společnosti HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s. r. o., dodavatele světlometů a zadních svítilen mnohým světově známým automobilkám. Je známý uplatňováním efektivních a mnohdy netradičních manažerských přístupů. Z výrobního ředitele se stal generálním ředitelem a ukazuje, jak některé věci jdou dělat jednodušeji a přímočaře. Ze své pozice prosazuje přísné řízení výroby pomocí peněz.

Jan Czudek

Předseda představenstva a generální ředitel společnosti Třineckých Železáren a.s., která patří do skupiny Moravia Steel, zasvětil celý svůj profesní život společnosti TŽ. Zde se podílel na největších investičních projektech společnosti uplynulého období, jakými byly modernizace kontidrátové a kontijemné trati, či modernizace koksárenské baterie. Připravoval a řídil akviziční strategii celé skupiny a následně vedl akviziční projekty. Získal celou řadu profesních ocenění, mimo jiné se stal manažerem odvětví roku 2009, toto ocenění uděluje Česká manažerská asociace.

Vladislav Polách

Původem strojař, specialista na pevnostní a dynamické analýzy, posledních 18 let se věnuje oblasti obchodu se zaměřením na informační systémy. Jeho prvotní specializací byla podpora technických úseků v návaznosti na hlavní proces firmy, dnes známá pod pojmem PLM (Product Lifecycle Management), v současné době se specializuje na projekty v oblasti ERP (Enterprise Resource Planning). "Firmu, ať je jakákoli, je vždy nutno vnímat jako celek. Správně pochopit cíle a vize společnosti a pomoci k jejich dosažení a naplnění, při využití nejmodernějších nástrojů IS." V současnosti je obchodním ředitelem ve společnosti CIRCON Circle Consulting.

Jan Krejčíř

Původním vzděláním technik, který si prošel ve své praxi řadou odborných i manažerských pozic v tuzemských i zahraničních firmách, jako byla firma MORA Moravia či společnost Honeywell . Má za sebou řadu úspěšných projektů doma i v zahraničí, jako Black Belt vychoval mnoho odborníků pro oblast Lean a Six Sigma. Dnes, na pozici generálního ředitele firmy, může všechny nabyté zkušenosti dobře uplatnit.

Ján Chaľ

Zkušený poradce praktik, který se podílel na projektech restrukturalizace a revitalizace řady firem na Slovensku, v Čechách i v Evropě v rámci německé poradenské společnosti. Dlouholetý člen týmu i2M je autorem řady originálních technik v oblasti Lean, Six Sigma a tvorby inovací. Bude strážcem kvality a praktičnosti předávaného know-how v celé Pro Výroba Tour 2013.

Bohuslav Toráč

Je ředitelem výroby a kvality společnosti Secop, s.r.o. (dříve Danfoss Compressors). Absolvoval Leteckou akademii v Košicích a v oboru letectví působil na řadě odborných i řídících pozicích více jak deset let. Svoji odbornost a dlouholeté zkušenosti, které získal doma i v zahraničí, si přinesl do společnosti SECOP. Zde jako člen vrcholového vedení společnosti odpovídá za řízení a trvalé zlepšování výrobních a logistických procesů, je specialistou na metody Lean, Six Sigma a trvalé zlepšování.

Miroslav Jopek

Jednatel a generální ředitel společnosti Dieffengacher CZ, významného výrobce strojů a zařízení pro automobilový a dřevozpracující průmysl. Řadu let pohybuje nejen v manažerském, ale i v akademickém prostředí a je členem i řady odborných společností. Přesto si zachoval jasný a praktický pohled na rozvoj společnosti, kterou řídí, trvale ji rozvíjí a vede k dokonalosti. Pod jeho vedením prodělala společnost Dieffenbacher CZ veliké změny ve všech oblastech činnosti, od systému plánování výroby až po odměňování zaměstnanců.

Tomáš Nálevka

Průmyslový inženýr, který se metodám průmyslového inženýrství se věnuje od roku 1988. Jeho specializací je implementace širokého spektra metod štíhlé výroby,tvorba a rozvoj systému plánování, ale praktické zkušenosti má i s normováním práce pomocí metody MOST. Hlavní předností Tomáše Nálevky je nekompromisní odstraňování plýtvání ve výrobních oblastech s cílem přinášet co největší finanční přínosy vlastníkům procesů.

i2m
i2M, s. r. o.
Náves Svobody 29
779 00 Olomouc

IČ: 61504807
DIČ: CZ61504807

Obchodní rejstřík: Krajský soud v Ostravě, oddíl C, vložka 54911

Vyplněné osobní údaje budou zpracovány firmou i2M, s. r. o. za účelem zodpovězení Vašeho dotazu a budou uchovány pouze po dobu nezbytnou pro komunikaci. Prohlášení o osobních údajích

Omlouváme se, ale nepodařilo se nám odeslat Vaši zprávu.
Vždy nás ale můžete kontaktovat na emailu info@i2m.cz.